> O nas

0

LATA DOŚWIADCZENIA

0 +

UKOŃCZONYCH SZKOLEŃ

0

REKLAMACJI

W celu podniesienia rangi firmy staramy się o uzyskanie Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2000 co pozwoli nam podnieść poziom procesu szkolenia zgodnie z normami europejskimi.

Stawiamy na wysoką jakość szkoleń

W ramach bloku samoobrony i technik interwencyjnych każdy słuchacz ma możliwość ćwiczenia z pałką. Posiadamy bardzo duży arsenał broni, który jest wykorzystywany przez naszych słuchaczy w czasie realizacji bloku wyszkolenia strzeleckiego.

Akademia dysponuje salami wykładowymi, salą gimnastyczną i strzelnicą, co pozwala nam na usprawnienie procesu dydaktycznego i utrzymanie wysokiego poziomu jakości prowadzonych wykładów a uczestnikom ułatwienie przyswojenia wiedzy.

Pielęgnujemy rodzinne korzenie naszej firmy

Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego – G.M jest kontynuatorką firmy GAKSO i DZ założoną w 1999 roku, której pomysłodawcą, założycielem i właścicielem był śp. Grzegorz Markowski.

Jesteśmy placówką o charakterze oświatowym, działającą na terenie województwa pomorskiego. W naszych szeregach znajdują się obecni i byli funkcjonariusze różnych służb z praktycznym doświadczeniem.

Zobacz nasz film i strzelaj śmiało!

> Tutaj realizujemy nasze szkolenia

Siedziba firmy

ul. Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk

Strzelnica

ul. Jaśkowa Dolina 114
80-286 Gdańsk

Sale wykładowe

ul. Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk

> Zanim się zapiszesz, zobacz, jak staramy się utrzymać jakość

4,8

4.8/5

9 opinii z Google

Bartosz

5/5

Pandemia nie była przeszkoda by w pełni profesjonalnie przygotować człowieka do kursu, pełne i profesjonalne szkolenia zarówno merytoryczne jak i praktyczne. Pomoc w każdym problemie jaki można napotkać. Akademia dla każdego.

Łukasz

5/5

Szkolenie odbyło się bardzo profesjonalnie. Wykładowca super. Godny polecenia. Zachęcam do odbycia szkolenia w Gdańskiej Akademii Kształcenia Służb i Doskonalenia Zawodowego.

Aleksander

5/5

Polecam z całego serca, profesjonalne podejście do klienta, kurs zgrany terminowo i bez żadnych niedociągnięć, wykłady jak i praktyki, również przebiegają profesjonalnie, jeszcze raz gorąco polecam.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę

W skład naszych szkoleniowców wchodzą przede wszystkim obecni i byli funkcjonariusze różnych służb, z wieloletnim doświadczeniem.

> Wymagania stawiane kadrze

Kadrę dydaktyczna obowiązuje przestrzeganie Uchwał Rady Pedagogicznej, a także zachowanie poufności w sprawach wewnętrznych Akademii, a w szczególności dotyczących słuchaczy, ich danych osobowych oraz efektów nauczania, których ujawnienie mogłoby naruszyć dobro osobiste słuchaczy lub kadry dydaktycznej oraz dobre imię Akademii.

Wymagania

Zadania

Obowiązki

Jesteśmy placówką specjalizująca się w szkoleniu pracowników ochrony. Oferujemy kursy na kwalifikowanego ochroniarza oraz doszkalające. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, lub w siedzibie firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-18:00.